KINOLOŠKO DRUŠTVO ELIT KOPER

Mateja Umer

Urejanje internet strani
Ksenja Turk

KD Elit je bilo ustanovljeno aprila leta 1997, njen prvi predsednik pa je bila Tamara Sagadin, tedanji vodja šolanja pa Darko Lovrečič .Od leta 2002 naprej pa je predsednik KD Elit Darko Lovrečič.

Vadbenega prostora s prva društvo ni imelo, zato je opravljalo tečaje na različnih lokacijah, leta 1999 pa se je vadbeni prostor ustalil na Serminu v Bertokih pod rezervoarji benzina in se v letu 2003 dokončno ogradil ter uredil za uspešno šolanje vodnikov in njihovih psov. Od leta 2008 ima društvo dodatni vadbeni prostor v Vanganelu.

V letu 2002 je društvo uspešno organiziralo finalno tekmo državnega prvenstva.

V društvo je včlanjenih 64 članov, vendar število članov raste.

Kako pridete do poligona Sermin

Iz smeri Koper :       Na hitri cesti zavijete za Bertoke – AMZS baza. Nadaljujete pot mimo AMZS baze preko železniškega mosta in na prvem ovinku po železniškem mostu zavijete desno na poligon.

Iz smeri Ankaran :    Na cesti Ankaran – Bivje zavijete za Bertoke. Nadaljujete pot mimo Instalacij in tik preden prečkate železniški most zavijete levo na poligon.

Kako pridete do poligona v Vanganelu.

V naselju Vanganel zavijete v center naselja, se peljete mimo športnega igrišča in pot nadaljujete prek mostička do križišča pod vrtcem. Na levi strani ceste se nahaja poligon.

Ostali odbori in komisije

Nadzorni odbor:

Predsednik: Stane Barič; člani: Katjuša Hrvatin in Alenka Majetič

Disciplinska komisija:

Damjana Sergaš, Igor Sergaš in Gregor Kodrič

Komisija za šolanje:

predsednik: Darko Lovrečič; člani: Katja Drev, Mateja Umer, Vera Kovačič

Komisija za šolanje agility:

Martina Lovrečič, Maša Knap in Špela Božič

Gospodarska komisija:

predsednik: Simon Cergol; člani: Stane Barič, Igor Sergaš, Boris Erjavec, Klavdijo Zudič, Edvard Babič, Marjan Jerman in Edi Ražman