V kinološkem društvu »Elit« se pripravljamo na kinološki dan… vljudno vabljeni k sodelovanju pri pripravah in udeležbi na samem dnevu.

Darko Lovrečič
GSM: 041 514 822
Martina Lovrečič
GSM: 031 631 396

V soboto, 03. oktobra 2009 preživite prav poseben kinološki dan

Organiziramo:

v     9. tradicionalno tekmo za prenosni pokal društva

Tekmuje se v štirih kategorijah: poslušnost na povodcu po programu osnovnega šolanja, poslušnost brez povodca po izpitu B-Bh, obramba in sled. Prvi trije v posamezni kategoriji bodo nagrajeni z medaljami in priznanji, prvo mesto pa prejme seveda prenosni pokal društva. Prijavite se lahko na spodnji GSM številki ali pa pol ure pred pričetkom tekmovanja.

Sled

Travnik za Vinakoper

Poslušnost

Vadbišče KD Elit

Obramba

Vadbišče KD Elit

v   pohod na Tinjan

Zbor na  vadbišču KD Elit ob 10. uri.

Pohoda se lahko udeležite s psi ali pa brez.

v     piknik in društvene igre

Od 14. ure dalje. Tekmovanje v briškoli, balinanje na travi, odbojka, streljanje, ipd.

Pridružite se nam v čim večjem številu tudi tisti člani, ki se tekmovanja ali pohoda ne boste udeležili.

Za hrano in pijačo bo poskrbljeno !

Zaradi lažje organizacije prosimo, da vašo prisotnost  predhodno potrdite najkasneje do četrtka, 01.10.2009 na telefonski številki 041/514-822 Darko ali 031/631-396 Martina.